Ada Bilişim & İletişim & Profesyonel Hizmetler

Ada Bilişim  2016 yılında halen şirketin mevcut sahipleri olan Onur Yıldırım – Çilem Yıldırım çifti tarafından kurulmuştur. İlk kurulduğu dönemde sadece fatura tahsilatı ve cep telefonu tamiri ile sektöre giren Ada Bilişim, bulunduğu bölgede kısa sürede sektörün en çok tercih edilen şirketlerinden biri haline gelmeyi başardı. Klasik bir cep telefoncudan farklı olarak, müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak faaliyetlerini sürdüren Ada Bilişim bugün bilişim, mobil teknolojiler ve teknik servis gibi hizmetlerin yanı sıra, web tasarımı, grafik tasarım, 3D çizim gibi ajans hizmetlerini de en iyi şekilde sunarak rakiplerinden bir adım daha önde yürümektedir.

Firmamız, 13 Haziran 2018 tarihi itibariyle Mersin Yenişehir Palmiye (Gazi) mahallesinde 2. şubesini açmıştır.
Hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi almak için tıklayın..

Turkcell - Vodafone- Avea

MOBİL OPERATÖR HİZMETLERİ

Ada Bilişim, Mersin’de Türk Telekom yetkili bayisidir. Bu anlamda Türk Telekom mobil hat satışı, hat açma-kapama gibi işlemleri ofisimizde gerçekleştirebilirsiniz. Detaylar için hizmetlerimizi inceleyin.

Ada Bilişim sadece Türk Telekom değil, Vodafone ve Turkcell operatörlerinin hat satışı, kontör yüklemesi, fatura ödemesi, hat taşıma, kampanya tanımlama gibi hizmetleri de müşterilerine sunmaktadır.

Müşteri memnuniyetini ve hizmet kalitesini maksimize ederek sektörde bölgenin en çok tercih edilen şirketi olmaktır. Telefon sektörünün de bilişim dünyasının bir parçası olduğunu vurgulayarak gerçekleştireceğimiz ticari faaliyetler doğrultusunda ülke ekonomisine katkı sağlayan doğru ve dürüst algılar aşılayan bir oluşum yaratmayı öngörüyoruz.

Gerçekleştirdiğimiz hizmeti doğru zamanda, doğru yerde, ideal ve uygun fiyat politikaları doğrultusunda gerçekleştiriyoruz. “Dolandırıcı, yalancı telefoncu” algısını ortadan kaldırmak adına müşterilerin memnuniyeti ve güveni hissetmeleri için gerekli davranışları ortaya koyuyoruz. Bunun için kullandığımız bazı unsurlar, ticari ahlak, nezaket, kurumsallık, düzen, programlı çalışma, titizlik, temizlik, misafirperverlik. Bütün bu hususları uygulayarak müşteri memnuniyetini maksimize ediyoruz. Onlara satın alma yapan müşteri değil, arkadaş, misafir gözüyle bakıyoruz.