“HİÇBİR SORUN ÇÖZÜMSÜZ DEĞİLDİR”

Ada Bilişim kurulduğu günden bu yana hep müşterilerinin sorunlarına mutlak çözümler sunmayı amaçladı. En kaliteli çözümü en uygun fiyata sunarak en doğru hizmeti en hızlı şekilde vermeyi görev edindi. Aşağıda listelenen hizmetler Ada Bilişim’in uzmanlık alanlarını ifade etmektedir. Mersin’de iyi bir teknik servis, güvenilir bir ödeme noktası ve iyi bir reklam ajansı aramanıza gerek yok. 8 yıllık teknik servis tecrbübesi, 10 yıllık ajans tecrübesi, Faturamatik güvencesi, Turkcell Vodafone ve Türk Telekom yetkileri ile Ada Bilişim tüm firmalardan bir adım daha önde ve taleplerinize cevap vermeye hazır.

CEP TELEFONU & TABLET & PC TEKNİK SERVİS
Cep Telefonu Teknik Servis

TEKNİK SERVİS

Her marka cep telefonunun tamiri bakımı ve yedek parça desteği. Örnek: Batarya değişimi, şarj soketi onarımı, iç kulaklık, hoparlör, dokunmatik ekran, iç ekran değişimi gibi onarımları teknik servis atölyemizde gerçekleştiriyoruz.

Mersin Cep Telefonu Ekran & Cam Değişimi

EKRAN & CAM DEĞİŞİMİ

Komple ekran değişiminin yanı sıra, sadece ön camı kırılan telefonunuzun cam değişimini yaparak %40 tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Bu hizmet sadece Apple ve Samsung marka cep telefonları için geçerlidir. Detayları okuyun.

ANAKART TAMİRİ

Cep telefonunuza hayat veriyoruz. İleri teknoloji onarım cihazlarımız aracaılığyla Apple ve Samsung marka cep telefonlarınızın anakart onarımını gerçekleştiriyoruz.

YAZILIM HİZMETLERİ

APPLE ICLOUD SORUNLARINIZI ÇÖZÜMLÜYORUZ!

Apple IOS: Icloud sorunu tarihe karışıyor. Türkiye’nin hiçbir yerinde bulamayacağınız bir hizmet: Icloud sorunları çözüme kavuşuyor. Icloud hesabınızı kurtarıyoruz ve Icloud hesabından çıkış yapamadığınız cep telefonunuzdan çıkış yaparak Iphonunuzu yeniden kullanılabilir hale getiriyoruz. Detaylı bilgi için tıklayınız…

Android: Samsung ve Android İşletim Sistemini destekleyen ve kullanan her marka cep telefonlarının tüm modellerinde OEM kilidi, işletim sistemi kurulumu, format, bakım ve diğer yazılım sorunlarını çözüme kavuşturuyoruz.

ADA BİLİŞİM AKSESUAR DÜNYASI

Mersin’deki mağazamızda cep telefonunuz için ihtiyaç duyacağınız her türlü aksesuarı temin edebilirsiniz. Kapaklı, kapaksız, silikon, yeni nesil kılıflar, kırılmaz cam ekran koruyucuları, boyunluklu bluetooth veya kablolu kulaklıklar, Powerbanklar, süper hızlı araç şarjları, AUX kabloları, Apple, Samsung  marka cep telefonları için, ayrıca yeni nesil Type-C model tam orjinal süper hızlı ve 2 yıl birebir değişim garantili garantili şarj cihazları, şarj & bağlantı kabloları, şarj başlıkları, OTG dönüştürücüler, SD hafıza kartları, flash bellekler, kart okuyucular, bataryalar, body ekran koruyucular, sim kart adaptörleri (nano-mikro dönüştürücüler), selphy çubukları, hoparlörler, müzik kutuları, mini müzik çalarlar Ada Bilişim’de alıcılarını bekliyor. Ayrıca, Subzero marka birçok ürünü mağazamızda adınıza faturalı ve 2 yıl garantili olarak satın alabilirsiniz.

AJANS HİZMETLERİ ve DİĞER HİZMETLER

WEB & GRAFİK TASARIM

Kurumsal kimlik bir firmanın veya kurumun mutfağını güçlendiren bir etkendir. Firmanızın veya kurumunuzun kurumsal kimliğini oluşturuyoruz. Ayrıca web sitesi, broşür gibi tanıtım materyallerinizi tasarlayarak sizi piyasaya hazırlıyoruz.

faturamatik ödeme noktası mersin

FATURAMATİK

Faturamatik güvencesi artık fatura ödeme konusundaki güvensizlikleri ortadan kaldırıyor. Tüm faturalarınız kredi kartına 9 ay taksitle anında (online) ödeniyor. Ada Bilişim yetkili faturamatik bayisidir.

DİJİTAL BASKI

Afişten broşüre, bilboarddan megaboarda, kartvizitten kataloğa, tabeladan ışıklı panoya her türlü reklam materyalinin baskısı için size uygun çözümler sunabiliriz.

Turkcell Vodafone Avea Türk Telekom

KONTÖR & TL YÜKLEME

3 Mobil operatör Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom hatlarına kontör, TL ve paket yüklemesi yapıyoruz.

İkinci El Cep Telefonu Alım & Satım

SIFIR & İKİNCİ EL TELEFON

Her marka sıfır veya 2. el cep telefonunu mağazamızdan talep edebilir ve satın alabilirsiniz. Tablet satışımız da vardır.