APPLE ICLOUD SORUNLARINIZI ÇÖZÜMLÜYORUZ

Sıkı durun, bu makaleyi okuduktan sonra Türkiye’nin hiçbir yerinde bulamayacağınız Icloud kırma sorunu ile ilgili çözüme kavuşmuş olacaksınız. Icloud hesabınızı kurtaracağız ve Icloud hesabından çıkış yapamadığınız cep telefonunuzdan çıkış yaparak Iphonunuzu yeniden kullanılabilir hale getireceğiz.

Apple Icloud

Apple Iphone Icloud Kırma

Icloud, Apple Iphone ve Apple marka diğer cihaz kullanıcıları için vazgeçilmez bir cloud (bulut) hesabıdır. Bu hesapta, kullanıcıların başta fotoğraf video ve diğer multimedya dosyaları olmak üzere, rehber, notlar, ayarlar gibi kişisel verileri online olarak barındırılır. Kullanıcılar yeni bir Apple Iphone sahibi olduğunda sadece kullanıcı adı ve şifresini girerek bu verilerini cep telefonlarına yüklemiş olurlar ve bu durum Iphone kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlar. Güvenlik ilkeleri ile öne çıkan Apple, Icloud hesaplarını güvende tutabilmek amacıyla siz yeni bir Icloud hesabı oluştururken “Anne kızlık soyadı”, “tuttuğu takım”, “İlk evcil hayvanınızın adı” gibi 2. Ve 3. şahısların tahmin edemeyeceği ekstra sorular sorar ve bu soruların cevaplarını veritabanında barındırır. Fakat bu bilgiler unutulduğunda Icloud hesabınıza çok sayıda hatalı giriş yaparsanız Icloud hesabınız erişilmez hale gelebilir. Bu durumda bütün verilerinizi kaybetmenin yanı sıra cep telefonunuz da kullanılamaz hale gelir. Icloud hesabınıza giriş yapamadığınız için verilerinizi bir daha hiçbir şekilde kullanamayacaksınız. Mevcut hesabınızdan çıkış yapamadığınız için cihazınızı da bir daha kullanamayacaksınız.

Icloud hesabımı unuttum. Çıkış yapamıyorum!? Cihazım çöp mü olacak?

İnternette Icloud kırma, icloud hesabı kurtarma gibi binlerce konu bulabilirsiniz. Fakat bu makalelerin büyük çoğunluğu size yardımcı olamayacak kadar boş ve gereksizdir. Aslında tam da olmanız gereken yerdesiniz. Çünkü Icloud kırma işi gerçekten özel yetenekler gerektiren bir konudur.

Icloud Kırma işlemi nasıl yapılır?

Şimdi gelelim asıl konumuza. 1000’lerce lira para vererek aldığınız bu cihazı bir daha kullanabilmek için ne yapmak gerekir? Eğer cihazınızın satın alırken kesilmiş bir faturası elinizde mevcut ise işiniz biraz daha kolay. Fakat faturanız, garanti belgeniz vb… yoksa cihazınızı bize ulaştırın. Ada Bilişim konuyla ilgili sahip olduğu yeterli teknik donanım ve ekibi sayesinde bu sorunu çözecektir. Özel yöntemlerle cihazınızın mevcut Icloud hesabından çıkış yapılıyor ve kendinize yeni bir Icloud hesabı kuruyorsunuz. Özel yöntemlerle sorununuzu çözüyoruz ve cihazınıza kurduğunuz yeni Apple kimliği ile telefonunuzu çöpe atmaktan kurtuluyorsunuz. Icloud hesabınızı kırarak cep telefonunuzu tekrar kullanılabilir hale getirme ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Detaylı bilgi için size bir telefon kadar yakınız. Dilerseniz Cep Telefonu Tamir Teklif Formumuzu doldurarak bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Konu sizin için olduğu kadar bizim için de önemli.

İşlem Aşamaları

Ipad, Mac, Apple Watch ve Iphone 6’dan düşük olan cep telefonu modelleri için Icloud çıkış işlemi yapılamaz.

Öncelikle yurt dışı pasaport kayıtlı cihazlarda düşük oranda başarı elde ettiğimizi belirtelim. Cihazınız yurtiçinde bir mağazadan alınmışsa başarı oranı %90’dır. Öncelikle IMEI sorgulama için sizden 50 TL ücret talep ediyoruz. Bu işlem cihazınızın savcılık takibine takılıp takılmadığını veya cihazınızın lost moda olup olmadığını anlayabilmemiz açısından önemlidir.

Eğer cihazınız çıkış işlemi için uygun ise sizden aşağıdaki fiyat listesinde belirtilen tutarı talep ediyoruz. Sonrasında Server üzerinden IMEI tanımlaması yapıyor ve süreci başlatıyoruz. Icloud çıkış işleminin en az 1 ay sürebileceğini unutmayınız. İşlemin başarısız sonuçlanması halinde IMEI sorgulama bedeli dışında ödediğiniz tutar size iade edilir.

İşlem başarılı bir şekilde tamamlandıktan sonra sizi bilgilendireceğiz ve cihazınızı ITunes üzerinden sıfırladıktan sonra yeni Icloud hesabınızla cihazınıza giriş yapıp kalıcı olarak kullanmaya devam edeceksiniz.

İşlem Ücretleri

iPhone 6, iPhone 6S: 700 TL

iPhone 6 Plus, iPhone 6S Plus: 850 TL

iPhone7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus: 1100 TL

iPhoneX, iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone 11 Pro Max: 1350 TL

Alternatif olarak bize İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.