APPLE ICLOUD SORUNLARINIZI ÇÖZÜMLÜYORUZ

Sıkı durun, bu makaleyi okuduktan sonra Türkiye’nin hiçbir yerinde bulamayacağınız Icloud kırma sorunu ile ilgili çözüme kavuşmuş olacaksınız. Icloud hesabınızı kurtaracağız ve Icloud hesabından çıkış yapamadığınız cep telefonunuzdan çıkış yaparak Iphonunuzu yeniden kullanılabilir hale getireceğiz.

Apple Icloud

Apple Iphone Icloud Kırma

Icloud, Apple Iphone ve Apple marka diğer cihaz kullanıcıları için vazgeçilmez bir cloud (bulut) hesabıdır. Bu hesapta, kullanıcıların başta fotoğraf video ve diğer multimedya dosyaları olmak üzere, rehber, notlar, ayarlar gibi kişisel verileri online olarak barındırılır. Kullanıcılar yeni bir Apple Iphone sahibi olduğunda sadece kullanıcı adı ve şifresini girerek bu verilerini cep telefonlarına yüklemiş olurlar ve bu durum Iphone kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlar. Güvenlik ilkeleri ile öne çıkan Apple, Icloud hesaplarını güvende tutabilmek amacıyla siz yeni bir Icloud hesabı oluştururken “Anne kızlık soyadı”, “tuttuğu takım”, “İlk evcil hayvanınızın adı” gibi 2. Ve 3. şahısların tahmin edemeyeceği ekstra sorular sorar ve bu soruların cevaplarını veritabanında barındırır. Fakat bu bilgiler unutulduğunda Icloud hesabınıza çok sayıda hatalı giriş yaparsanız Icloud hesabınız erişilmez hale gelebilir. Bu durumda bütün verilerinizi kaybetmenin yanı sıra cep telefonunuz da kullanılamaz hale gelir. Icloud hesabınıza giriş yapamadığınız için verilerinizi bir daha hiçbir şekilde kullanamayacaksınız. Mevcut hesabınızdan çıkış yapamadığınız için cihazınızı da bir daha kullanamayacaksınız.

Icloud hesabımı unuttum. Çıkış yapamıyorum!? Cihazım çöp mü olacak?

İnternette Icloud kırma, icloud hesabı kurtarma gibi binlerce konu bulabilirsiniz. Fakat bu makalelerin büyük çoğunluğu size yardımcı olamayacak kadar boş ve gereksizdir. Aslında tam da olmanız gereken yerdesiniz. Çünkü Icloud kırma işi gerçekten özel yetenekler gerektiren bir konudur.

Icloud Kırma işlemi nasıl yapılır?

Ada Bilişim Whatsapp İletişim HattıŞimdi gelelim asıl konumuza. 1000’lerce lira para vererek aldığınız bu cihazı bir daha kullanabilmek için ne yapmak gerekir? Eğer cihazınızın satın alırken kesilmiş bir faturası elinizde mevcut ise işiniz biraz daha kolay. Fakat faturanız, garanti belgeniz vb… yoksa cihazınızı bize ulaştırın. Ada Bilişim konuyla ilgili sahip olduğu yeterli teknik donanım ve ekibi sayesinde bu sorunu çözecektir. Özel yöntemlerle cihazınızın mevcut Icloud hesabından çıkış yapılıyor ve kendinize yeni bir Icloud hesabı kuruyorsunuz. Özel yöntemlerle sorununuzu çözüyoruz ve cihazınıza kurduğunuz yeni Apple kimliği ile telefonunuzu çöpe atmaktan kurtuluyorsunuz. Icloud hesabınızı kırarak cep telefonunuzu tekrar kullanılabilir hale getirme ile ilgili detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın.

Detaylı bilgi için size bir telefon kadar yakınız. Dilerseniz Cep Telefonu Tamir Teklif Formumuzu doldurarak bize e-posta yoluyla ulaşabilirsiniz. Konu sizin için olduğu kadar bizim için de önemli. Dilerseniz soldaki Whatsapp hattı görseline tıklayarak bize Whatsapp üzerinden ulaşabilir, 5 dakika içerisinde işlemle ilgili fiyat bilgisi ve detay öğrenebilirsiniz.

Alternatif olarak bize İletişim sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan da ulaşabilirsiniz.