DÜŞÜK BÜTÇELERLE HAFIZANIZI YÜKSELTİN

Bu hizmetimiz sayesinde Apple Iphone cihazınızın hafızasını (Veri Depolama Kapasitesi) nasıl yükseltebileceğiniz konusunda bilgi sahibi olacaksınız. Burada hafıza olarak bahsettiğimiz donanım birimi RAM değildir. Hafızası yükseltilecek olan donanım birimi NAND adını verdiğimiz donanım birimidir ve değiştirilmesi halinde sadece veri depolama kapasitesinin artırılması sağlanır.

Veri kapasitesinin artırılması sayesinde Icloud saklama alanınızı artırmanıza gerek kalmadan verilerinizi belli aralıklarla silmenize gerek kalmaz. İşlem %90 başarılı olarak sonuçlanır.

Iphone Depolama Kapasitesi Nasıl Artırılır?

64 GB ve 128 GB kapasiteli 2 Iphone arasındaki fiyat farkı

Söz konusu işlem sadece Apple Iphone marka ve model cihazlarda yapılabilmektedir. Samsung marka cihazlar için böyle bir durum söz konusu değildir. Iphone cihazlarda NAND adını verdiğimiz donanım birimi, bulunduğu yere ısı uygulanarak yerinden sökülür ve kapasitesi daha yüksek olan bir başka yeni NAND ile değiştirilir. Bu işlem özel bir programlama cihazı yardımıyla gerçekleştirilir. 16 GB hafızalı bir Apple yerine 128 veya 256 GB hafızalı Apple satın almak istediğinizde yaklaşık olarak 1000 TL’ye yakın fark ödersiniz. Fakat NAND değişimi yöntemi ile çok uygun bütçelerle cihazınızın hafızasını yükeltebilirsiniz.

İşlem sonucunda eski verileriniz silinir. O nedenle işlem öncesinde verilerinizi yedeklemenizi öneririz. İşlem tamamlandıktan sonra Iphonunuzda daha fazla depolama alanı açılacağı için işletim sisteminiz daha ferah çalışır ve bu sayede cihazınızın performansı artar. Fakat bu konuda beklentilerinizi yüksek tutmayınız. Çünkü sonuç itibariyle Iphonunuzun işlemcisi veya RAM kapasitesi değişmeyeceği için gözle görülür aşırı bir performans kazancı olmaz. Garanntili cihazlar bu işlem sonrası garanti kaybına uğrar. Cihazınızda Icloud kilidi söz konusu ise bu işlemin yapılması ile bu sorun ortadan kalkmaz. Icloud sorunları ile ilgili sorunlarınızı gidermek için Icloud Kırma hizmetimize göz atabilirsiniz. İşlem tamamlandıktan sonra hemen cihazınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Iphone Hafıza Artırma hizmetimizle ilgili fiyat almak için Cep Telefonu Tamir Teklif Formumuzu doldurabilirsiniz. Size hızlıca dönüş yapacağız. Veya iletişim sayfamızda yer alan bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.