“BOZULAN DEPOLAMA BİRİMLERİNİZDEKİ VERİLERİ KURTARIYORUZ”

Ada Bilişim olarak Mersin’de bir ilki gerçekleştiriyoruz. Veri kurtarma hizmetimiz sayesinde artık arızalanan depolama cihazlarınız hayat bulacak. Her marka ve çeşit sabit disk (IDE, SATA, SCSI, notebook, netbook vb..), microdrive, floppy disk (disket sürücü), USB Flash bellek, CD/DVD/BlueRay, RAID, NAS, SAN, iomega ZIP/JAZZ/REV drive, DAT, DLT, LTO, bellek (hafıza) kartları (SD/Compact Flash, xD, MMC, Smart Media, Memory Stick) üzerinden veri kurtarma, veri kopyalama, veri silme, bilişim suçlarına yönelik veri araştırma (forensics) ve şifre çözme işlemleri gerçekleştiren Ada Bilişim, bu alanda var olan tüm yeni teknolojileri başarıyla kullanmaktadır.

hard-disk-veri-kurtarmaVeri kurtarma işlemi nasıl yapılır?

Özel olarak geliştirilmiş ve dizayn edilmiş laboratuvarımızda bozulan depolama birimleri test edilir ve arıza tespiti yapılır. Profesyonel mğhendislerden oluşan  ekibimiz özel olarak geliştirilmiş onarım ve test cihazlarımız sayesinde hard diskinizi havasız ve sürtünmesiz ortamlarda onarım işlemini gerçekleştirerek % 100’e varan başarı oranı ile veri kurtarma işlemini gerçekleştirmektedirler.

Android cep telefonu veri kurtarma

Yukarıdaki veriler size yabancı gelmesin. Sadece bilgisayarların değil aynı zamanda cep telefonlarınızda yer alan verileri de başarıyla kurtarıyoruz. Mersin’de, her marka cep telefonlarının tamiri, yedek parça desteği hizmetini veren firmamız veri kurtarma konusunda da bir ilki gerçekleştirmiş ve bu hizmeti müşterilerine başarıyla sunmuştur.

Android tabanlı cep telefonunuz çalışmaz durumda olsa bile, dahili hafızasında yer alan fotoğraflarınız, videolarınız, rehberiniz, ofis dokümanlarınız ve daha bunun gibi birçok verileriniz kurtarılabilmektedir. Apple marka, IOS işletim sistemine sahip cep telefonları için henüz veri kurtarma işlemi yapamamaktayız. Fakat bununla ilgili çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir.

Verilerimi kurtarın! Ne yapmalıyım?

Veri kurtarma işlemi için telefonla bizi arayarak bir ön görüşme yapınız. Fakat telefonla net fiyat bilgisi verememekteyiz. Çünkü fiyatlar diskinizin fiziki durumuna bağlı olarak değişkenlik göstermektedir. En doğru yol ve yöntem, arızalı diskinizi veya verilerini kurataracağımız cep telefonunu tarafımıza ileterek fiyatı netleştirmektir.

Veri kurtarma maliyetleri

Yukarıdaki paragrafta da belirttiğimiz gibi en doğru ve en net fiyat cihaz üzerinde yapılacak analizden sonra belirlenmektedir. O nedenle cihazınızı adresimize ileterek, mühendislerimizce yapılacak teknik analizin ardından net fiyat bilgisini edinebilirsiniz. Bugüne kadar yaptığımız veri kurtarma işlemleri 500 TL ile 5000 TL arasında değişkenlik göstermiştir.